Будівництво МЕЗ

Будівництво МЕЗ

Компанією «Skytech» реалізований проект будівництва МЕЗ продуктивністю 630т / добу, в Дніпропетровській області в якості контрактора в сфері автоматизації та електропостачання. У складі заводу – елеватор насіння, рушально- віяльно відділення, ділянки грануляції лузги і шроту, пресовий цех, ділянку гідратації і цех екстракції. Фахівцями нашої компанії, за раніше розробленим замовником проекту, виконано монтаж систем автоматизації, силового електрообладнання, освітлення. Постійне технічний супровід проекту здійснюється інженерами компанії «Skytech». Також розроблена і впроваджена система моніторингу та управління на об’єкті.

Харчування заводських потужностей здійснюється від 3-х трансформаторних підстанцій, загально потужністю 3,2 МВт, розроблених і реалізованих компанією «Skytech»

• ПКУ-0,4 кВ виконано на базі обладнання EATON
• РУ-10 кВ на базі осередків XIRIA E виробництва EATON з організацією комерційного обліку
• Силові трансформатори із сухою ізоляцією Piossasco

Автоматизація

Обсяг АСУТП
• Транспортне, очисне, і переробне обладнання автоматизовано з метою реалізації дистанційного керування механізмами і коректного виконання автоматичних алгоритмів управління заводом, з дотриманням технологічних регламентів для кожного процесу.
• Механізми обладнані датчиками (авт. Вимикачами, датчиками швидкості, струму, підпору, руху, і т.д.) для забезпечення безпечної роботи з мінімізацією ризиків виникнення аварійних ситуацій.
• 5 відділень (рушально-вієчне, пресове, приймання-сушіння-зберігання, ділянку грануляції шроту і екстракції) мають власні операторські станції, які зведені на єдиний пульт управління

Диспетчеризація

• Інтелектуальне ядро ​​системи автоматизації заводу побудовано на базі контролерів Siemens S7-1500 і станцій розподіленого вводу виведення, з’єднаних в мережу по протоколу Profinet.
• SCADA-система реалізована на базі ПО Siemens WinCC RT, і дозволяє оператору дистанційно контролювати стану всього обладнання і дистанційно керувати ним, сигналізує про несправності і можливих аварійних ситуаціях.

Промислове будівництво
Промислове будівництво